Personal

 

Tomas mini

Tomas Hanser, Ägare
Kalkyl, Projektering & Högspänning
Direkt: 0250/57 48 02
tomas@ovansiljansel.se

Christer mini

Christer Gravsjö, Ägare
Kalkyl, Projektering & Larm
Direkt: 0250/57 48 01
christer@ovansiljansel.se

Carina mini

Carina Törnqvist
Ekonomi
Direkt: 0250/57 48 00
carina@ovansiljansel.se

Fredrik mini

Fredrik Tysk
KNX Tekniker/Solel
Direkt: 0250/57 48 04
fredrik@ovansiljansel.se

Anders mini

Anders Jonsson
Service Tekniker
Direkt: 0250/57 48 05
anders@ovansiljansel.se

Henrik mini

Henrik Liljeberg
Installations Tekniker
Direkt: 0250/57 48 06
henrik@ovansiljansel.se

Patrik mini

Patrik Norin
Service Tekniker
Direkt: 0250/57 48 07
patrik@ovansiljansel.se

Peter mini

Peter Stenvall
Installation & Industri Tekniker
Direkt: 0250/57 48 08
peter@ovansiljansel.se

Krister mini

Krister Wasser
Styr & Ventilations Tekniker
Direkt: 0250/57 48 09
krister@ovansiljansel.se

 

Niklas mini

Tjänstledig fram till 2017-06-16

Niklas Katrin
Installations Tekniker
Direkt: 070/4613170
niklas@ovansiljansel.se

Petter mini

Petter Johansson
Installations Tekniker
Direkt: 073/6466596
petter@ovansiljansel.se

Lukas mini

Lukas Kjellberg
Installations Tekniker
Tel: 0250/57 11 80
lukas@ovansiljansel.se

Leif Steen
Installations Tekniker
Tel: 0250/57 48 03
leif@ovansiljansel.se

Martin Rensch
Installations Tekniker
Tel: 0250/57 11 80
martin@ovansiljansel.se